Hakkımızda

Efendi Derneği 2017 yılında Şanlıurfa merkezli olarak  bir grup gönüllü tarafından  kurulmuş olup, yurtiçi ve yurtdışında sayısız projeyi hayata geçirmiş ve durmaksızın yeni projeler üreterek insanlığa ve İslama hizmet etme gayesi ve gayretinde olan bir hayır kurumudur.

Efendi Derneğinin Aktif Projeleri

Hafız yetiştiriyorum, Dev Külliye, Kur’anı- ı Kerim, Kitap Yardımı, Yetim, Ekmek Yardımı, Kumanya, Aşevi, Giyim, Sokak Hayvanları, Acil Yardım, Battaniye, Kurban Bağışı, Su Kuyusu, İftar Bağışı, Su Kuyusu ve İslami eğitim ve tebliğ faaliyetleri. Derneğimiz insanlığın yararı olan tüm projeleri geliştirme ve hayat geçirmeyi kendisine şiar edinmiş, İnsanlığa ve İslama hizmet noktasında canla başla çalışmayı kendisine misyon edinmiştir.

Misyonumuz

Yaşadığımız dünya hayatı boyunca tüm dünyaki insanların daha insani bir hayat yaşayabilmesi için malımızla, dilimizle, duamızla mazlumdan yana olmak ve onların sıkıntılarını giderebilmek için gayretle çalışmak.

Vizyonumuz

Dünya üzerinde yaşamış olduğu sıkıntılar sebebi ile bunalan her insanın din, dil, ırk gözetmeksizin yanında bulunarak onların ihtiyaçlarını gidermek ve sorunlarına kalıcı çözümler üretebilecek projeler geliştirmek.

Değerlerimiz

“Kavmin efendisi, onlara hizmetkâr olandır.” Hadis-i şerifinde buyurulduğu üzere insanlığa hizmet yolunda çıktığımız bu yolda İnsanlığa ve İslama hizmet etmeyi en büyük şeref bilerek bu yolda büyük bir gayretle çalışıyoruz.

SİZDE PROJELERİMİZE DESTEK OLUN

RAKAMLARLA EFENDİ DERNEĞİ PROJELERİ

Bugüne kadar sizlerden aldığımız destekle gerçekleşenn sayısız projelerden başlıcaları;

Ümmet Sofrası

78.000+

Çadır ve Soba

1500+

Su Kuyusu

1150+

Hafız

250+