Anasayfa

Giriş/Üye

Hesap No

Bağış Yap

Sepetim

Su ile Umut Olabilirsiniz

TEMİZ SU HERKESİN HAKKI
Efendi İnsani Yardımlaşma derneği olarak; mazlum kimselerin umudu, kimsesizlerin sesi ve kendisine uzanacak yardım elini umut dolu gözlerle bekleyen kimselerin gözlerindeki umut olmaya çalışıyoruz. Bunun için Asya ve Afrika’da bir damla temiz suya muhtaç kardeşlerimizin ellerinden sizin desteğiniz ve bağışlarınız sayesinde tutuyor ve bu iyilik meşalesinin kıyamete kadar payidar olması için çalışıyoruz.

UMUT DOLU GÖZLER; SUYA MUHTAÇ
Su, insanoğlunun yaşamını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyduğu en temel yaşam malzemesinin başında gelmektedir. Ne yazık ki günümüz dünyasının farklı bölgelerinde bulunan birçok kardeşimiz, bu temel yaşam malzemesinden yoksun bir durumda ve çok az şanslı kimse ise bu temel yaşam malzemesine kirli ve pis bir şekilde ulaşmaktadır. En önemlisi de buradaki kardeşlerimiz umut dolu gözlerle (eklenecek olan fotoğrafa umutla bakan bir çocuk kullanılmalı) kendisine uzanacak olan yardım elini beklemekte.

İSMİNİZE AÇILAN SU KOYULARI
Peygamber Efendimiz ﷺ bir hadisi şerifinde “İnsan Öldüğü zaman bütün ameli kendisinden kesilir. Ancak üç şey müstesna; faydalanılan ilim, kendisine dua eden mümin evlat ve sadaka-i cariye.” Diye buyurmuştur. Sizler de bu iyilik meşalesinde isminize özel açtıracağınız su kuyularıyla; amel defterinizin kıyamete kadar açık kalmasını sağlayabilir ve mazlum kimselerin umudu olabilirsiniz.

AYNI DÜNYADA FARKLI HAYATLAR
Kendi elinin altında bulunan mücevherlerin kıymetini bilmeyen ve onu hor gören kimselerin ekseriyetle çoğunlukta olduğu bir hayattan; tek suçu doğmuş olduğu bölgenin kendisini maruz bıraktığı imkansızlıklar silsilesine yani yiyecek bir lokma ekmeğe ve de en önemlisi bir yudum suya muhtaç olan hayata.

Uzatacağınız yardım eliyle sizleri umut dolu gözlerle bekleyen kimsesizlerin gözlerindeki umut olarak kıyamete kadar payidar kalacak bu hayır kervanına ortak olabilirsiniz…